Neděle, 14 července, 2024
Home Pro maminky Trendové kousky, které by neměly chybět v žádné předsíni

Trendové kousky, které by neměly chybět v žádné předsíni

by ona
0 comment

Toužíte po reprezentativní předsíni, která bude splňovat nejen praktické, ale i vizuální požadavky? Poradíme vám, jak na to.

Předsíň je první prostor, se kterým se potýkáte vy, ale i vaše návštěva. Tak, jak věnujete pozornost zařízení ostatních místností ve svém interiéru, rovněž by to mělo být i při vstupní chodbě. To, co uvidí jako první hosté, je odrazem vaší osobnosti a citu pro design, detaily či pořádek. Ukážeme vám zařízení a doplňky, které by měly být součástí každé předsíně, abyste se cítili spokojeně a komfortně.

Prostorná skříň
Výběr skříně závisí na dispozici dané předsíně, ať už pracujete s úzkou chodbou nebo čtvercovou místností, ideální je řešení na míru. Mnoho bytů disponuje méně prostornými pokoji a skříň v chodbě neslouží jen k šatstvu, ale také jako odkládací prostor na různé nářadí, úklidové pomůcky či příslušenství na sport a hobby. Co se týká omezenějších prostor, vhodný je výběr jednoduchého světlejšího dekoru, se zásuvným systémem. Případně jedna část skříně může být se zrcadlem, které odráží světlo a nemusíte již řešit výběr samostatného zrcadla.

Stylový taburet
Toho pomocníka ocení starší lidé i malé děti, ale radost udělá každému.

V nabídce je několik modelů, které jednoduše slaďte se zbytkem stylu ve vašem interiéru. Navíc, některé mají další odkládací prostor, který umíte využít pro boty nebo skrytí různých drobností. Ať už zvolíte designový kousek nebo praktického pomocníka, tak jako tak by měl být taburet součástí vaší předsíně.

Skříňka na boty
Už se vám stalo, že vaše boty se rychle zničily a vy jste nechápali, proč vám tak rychle dosloužili? Důvodem je i nesprávné skladování bot. Neměly by se ukládat na sebe, důležité je pravidelné čištění a uložení do skříňky, k tomu určené.

Náš tip: Víte, jak si nenosit špínu do bytu? Vyzouvejte se před dveřmi a své boty odložte rovnou do skříňky. Špína z venku se tak nepřenese do celého bytu a vy budete udržovat pořádek.

Věšáky
V případě, že nemáte prostor pro větší skříň, nebo vedle skříně chcete mít i praktické věšáky, pořiďte si je. Dobře vám poslouží, hlavně tehdy, když někam spěcháte. Aktuální řešení nabízí klasické věšákové stěny, samostatné věšáky, ale také designové prvky, které lze připevnit na zeď.

Zrcadlo
Určitě znáte ten pocit, když ráno odcházíte z práce, obléknete si bundu, hodíte přes sebe kabelku nebo si ji chytíte jen tak do ruky, a chcete vidět, jak ten váš výsledný outfit vypadá. Nezbytným kouskem v předsíni je zrcadlo, ať už samo stojící, připevněné na zeď nebo je součástí skříně. Uvidíte, že když si ho koupíte, vaše rána budou hned příjemnější.

Dekorace
Víte, co je důležité v každé místnosti vašeho bydlení? Vytvořit si tu správnou atmosféru. Řešením jsou různé doplňky a dekorace, které přinesou nádech každému interiéru. Do předsíně se hodí různé pokojové květiny, sušené květiny a pampové trávy umístěné ve váze, svíčky, sošky nebo lucerny. Dokonce i stylová kabelka může sloužit nejen k nošení, ale také jako dekorační prvek. Klidně si vyberte i koberec, který je snadný na údržbu. Jak si to všechno sladíte závisí už jen na vašem vkusu a preferencích.

You may also like

Leave a Comment

O nás

“Publikaci PR článků pro vás zajišťuje Press Media > info@press-media.cz <. Realizujeme pro vás především publikaci článků pro ženy, o bydlení a ekonomice. Jako hlavní cíl při publikaci PR článků si klademe výběr cíleného publika v kontextovém zaměření.”